Posts in Kişisel
HARİKA 2014!
20151.jpg

2013 yılına veda yazımı, daha önceki yıllarda kullandığım blogum salomeswonderland.blogspot.com.tr den yayınlamıştım. 2013 için "İnanılmaz 2013" demiştim ve 2014'e de "Harika 2014" sıfatını uygun bulmuştum :) 2014 benim açımdan biraz çalkantılı bir yıl oldu. Ama aynı zamanda hayatımda en çok istediğim şeylerden birini yapmak; profesyonel blogumu açmak için bana fırsat verdi. Bu nedenle benim için yeri çok çok ayrı...

Nasıl mı oldu? Öncelikle bir dönem büyük bir para sıkıntısı yaşadım ve ek gelir elde etmek için bir internet sitesine makaleler yazmaya başladım. Bu sayede internet için nasıl yazı yazılır bunu öğrendim. Sonra site sahibinden site açmakla ilgili merak ettiğim herşeyi öğrenme imkanı buldum... gerisi ise çorap söküğü gibi geldi.

Bu yılki vedamı da çok emek harcadığım ve yapım aşaması tamamlanmak üzere olan Traveling-lady'den yapıyorum. Ve bu yıl benim için Harika ya da İnanılmaz yerine "Traveling Lady" yılı olsun diyorum :)))

Herkese Mutlu Yıllar ...

TRAVELING LADY
TRAVELING-LADY-KAPAK.jpg
 

Traveling Lady Leonard COHEN’in Winter Lady şarkısında duyduğumdan beri aklıma takılı bir kelimedir. Bir blog açmaya karar verdiğimde de kendi kendime … Tabiki adı Traveling Lady olmalı dedim. Bu blogun ilham kaynağı da bu şarkı ve bugüne kadar yaptığım seyahatler.

Şarkının sizin hayatınıza da benim hayatıma getirdiği gibi ışık ve şans getirmesi dileğiyle...

KişiseltravelingladyComment